Enerji Dünyasının Markası UĞUR ELEKTRİK

enerji-dunyasinin-markasi-ugur-elektrik.jpg


Elbistan ve bölgesinde enerji sektörünün yıldızı ve markası UĞUR Elektrik, yeni iş yerinde şölen gibi açılışla yeni hizmet dönemine merhaba dedi. Yüzlerce davetlinin katıldığı görkemli açılışta olağanüstü ilgi gösterildi. UĞUR Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pıçak, “Yeni hizmet döneminde enerji dünyasının her alanında hizmet ağımızı daha da genişleterek yolumuza güvenle devam ediyoruz” dedi.

Enerji Sektöründe Elbistan’ın yanı sıra bölgenin en büyük ve gözde markası konumunda bulunan UĞUR Elektrik, Güneşli Mahallesi Ceyhan Parkı civarında yeni iş yerini göz kamaştıran bir açılış töreni ile gerçekleştirdi. Yoğun ilgi gösterilen açılışa yüzlerce davetli katıldı. Şölen havasında gerçekleşen açılışta UĞUR Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pıçak, gösterilen ilginin kendilerine güven ve onur verdiğini ifade etti.

Açılışa; AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General, Belediye Meclis Üyeleri, İş Adamları, esnaflar ve yüzlerce davetli yer aldı.

UĞUR Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pıçak, açılışta yaptığı konuşmada, Elbistan ve bölge insanının kendilerine duyduğu güven ve yakın ilgiyle bugüne geldiklerini ifade ederek, “Uğur Elektrik’e gösterilen güvene ve ilgiye her zaman layık olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu güvenle her gün biraz daha büyüyerek hizmet ağımızı genişlettik. Enerji dünyasının her alanında var olmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

Yapılan dualar eşliğinde kesilen kurban sonrasında açılış kurdelesi kesimi gerçekleşti. UĞUR Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pıçak, katılımcılara hizmetler ve yapılan çalışmalar hakkında davetlilere bilgi aktardı. Elbistan UĞUR Elektrik bünyesinde, enerji sektörüne dahil olan; elektrik, trafo, sondaj, sulama sistemleri, damlama sistemleri, güneş panelleri, zemin etüt ve diğer alanlarda hizmetler hakkında ayrıntılar aktardı.

Açılış sonrasında ise programa katılan 500 kişiye yemek daveti verildi.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/enerji-dunyasinin-markasi-ugur-elektrik/7977/
 
Üst