BAŞKAN KARTOĞLU: “BU HAYATTA ARTILARINIZ OLSUN”

baskan-kartoglu-bu-hayatta-artilariniz-olsun.jpg


Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nde gençlerle buluştu. Öğrencilerin sorularını cevaplayan Başkan Kartoğlu, gençlerin artıları olması gerektiğini söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Başakşehir’i Seviyorum Çünkü... Söyleyecek Sözüm Var” söyleşileri kapsamında, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Kartoğlu, eşi Kübra Kartoğlu ve oğlu Yusuf Kartoğlu’nun da katıldığı programda gençlere yönelik hayata geçirilen proje ve hizmetlere değindi.

“Hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanın”

Gençlere kendilerini geliştirmeleri yönünde tavsiyede bulunan Başkan Kartoğlu, “Bu hayatta artılarınız” dedi. Kartoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Sevgili gençler, kendinizi geliştirin. İş hayatına atıldığınızda tercih edilen insanlar olun. Biz, bunun için Sinema Okulu, Dublaj Okulu, Yeni Medya Akademi gibi akademiler ile bilgi evleri ve gençlik merkezlerini hayata geçirdik. Bu hizmetlerden sonuna kadar yararlanın” ifadelerini kullandı.

Gençlere yeni millet bahçesi müjdesi

Gençlere bir de müjde veren Başkan Kartoğlu, “Altınşehir’de spor yapabileceğiniz ve nefes alabileceğiniz yeni bir alanınız olacak. Orada millet bahçesi çalışmalarımız başladı. Aynı zamanda bu hafta sonu espor festivalimiz olacak. Hepinizi orada görmek isterim” diye konuştu.


Kaynak : https://www.cumhurhaber.com/baskan-kartoglu-bu-hayatta-artilariniz-olsun/36812/
 
Üst