ARÇELİK TAŞKINLAR Elbistan’a Hoş Geldin

arcelik-taskinlar-elbistan-a-hos-geldin.jpg


Arçelik Elbistan Mağazası şöleni andıran görkemli bir törenle Elbistan ve bölge halkının hizmetine açıldı. Yüzlerce ürün çeşidi ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile sektörün lider markası Arçelik Elbistan Mağazasının açılışı yüzlerce davetlinin beğeni ve hayranlığını kazandı.

Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Elektrikli Tüketim Ürünlerinin satışa sunulduğu bölgenin en büyük ve modern konseptine sahip olan Arçelik Elbistan Mağazasının görkemli ve yoğun katılımlı açılış töreninde; Elbistan Belediye Başkan Vekili Akif Pak, Arçelik Bölge Satış Müdürü Tahsin Akdoğan, Bölge Satış Müdürü Eren Kısa, İstikbal Pazarlama Müdürü Nevzat Bozlak, İlçe Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu yetkilileri, sanayici ve iş adamları, belediye meclis üyeleri çok sayıda esnaf ve davetliler yer aldı.

Güneşli Mahallesi Taşkınlar İş Merkezinde gerçekleşen Arçelik Mağazasının açılış töreninde davetlilere hitap eden Belediye Başkan Vekili, İnsanı ve Belediye Meclis Üyesi Akif Pak, Arçelik Mağazasının Elbistan ve bölgesine hayırlı olmasını diledi. İş dünyasında ve sektör hizmetlerinde başarılar temenni etti.

Arçelik Bölge Müdürü Tahsin Akdoğan’da konuşmasında yeni bir mağaza ile Elbistan halkına hizmet verecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduklarını ifade ederek, Arçelik Mağazası İşletme Sahipleri Rıfat Taşkın ve Mehmet Taşkın’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Elbistan’da 60 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını ifade eden Arçelik Elbistan Mağazası İşletme Sahipleri Mehmet Taşkın ve Rıfat Taşkın, “Yüzlerce ürün çeşidi ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çıktığımız yolda 6 yıldır Arçelik Ailesinin fertleri olarak müşterilerimize hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Yenilenen yüzü, modern konsepti ve bölgenin en büyük Arçelik Mağazası olarak Elbistan halkı ve bölge insanına hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize içtenlikle teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” ifadeleri ile mutlu ve anlamlı günün duygularını dile getirdiler.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/arcelik-taskinlar-elbistan-a-hos-geldin/7976/
 
Üst