Acı Haber Adana’dan Geldi

aci-haber-adana-dan-geldi.jpg


Büyük Yapalak yasta. Adana’nın Yumurtalık ilçesinde yüzmek için denize giren Üniversite Öğrencisi Elbistanlı genç, boğularak yaşamını kaybetti.

Elbistan’a acı haber Adana’dan geldi. Adana’nın Yumurtalık ilçesinde serinlemek için arkadaşı ile birlikte denize giren Üniversite Öğrencisi Elbistanlı Genç Murat Ölker (22), boğularak hayatını kaybetti. Büyük Yapalak nüfusuna kayıtlı olan gencin ölümü büyük bir şok ve üzüntü yarattı.

Adana’da üniversite eğitimi gören 22 yaşındaki Murat Ölker, arkadaşları ile birlikte serinlemek için denize girdiler. Bir süre arkadaşı Mehmet Emre T ile birlikte yüzen Murat Ölker denizde çırpınmaya başladılar. Vatandaşları durumu fark etmesi üzerine iki gencin bota alınarak sahile çıkarıldılar. Hayati tehlikeleri bulunan Murat Ölker ve Mehmet Emre T. ambulansla Yumurtalık Devlet Hastanesine kaldırıldılar.

Durumları ağır olan gençlerden Elbistan Büyük Yapalak nüfusuna kayıtlı olan Murat Ölker, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Boğulma tehlikesi geçiren arkadaşının ise sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Yaşanan acı ve korkunç olayın ardından talihsiz gencin doğum yeri olan Büyük Yapalak’ta ailesi ve yakınları büyük acı ve üzüntü yaşadılar. Talihsiz genç Murat Ölker’in yapılacak olan otopsinin ardından cenazesinin ailesine teslim edilerek, Büyük Yapalak’ta toprağa verilecek.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/aci-haber-adana-dan-geldi/7978/
 
Üst